Eskişehir Kaçamağımız

Merhabalar, ben ve kardeşim geçen hafta tatilimizden dönerken Eskişehir’de yaşadığımız hala etkisinde olduğumuz o geceyi sizlere anlatmak istiyoruz. Hem sevdiğimiz bir konser hem de biraz tatil yapmak için kardeşimle birlikte İstanbul’a gittik. Sevdiğimiz sanatçıyı dinlemenin mutluluğu ile biraz gezindik ve çok hoşlandığımız bir hafta sonu geçirdik. Arabamızla tekrardan dönerken, aklımıza bir akrabamız geldi. Eskişehir’e yaşıyordu ve uzunca bir süredir görmediğimiz için oldukça özlemiştik. Kendisini aradık ve müsait olduğundan bizi davet etti. Rotayı direk Eskişehir’e çevirdik. Akrabamız bizi çok hoş karşıladı. Çok eğlenceli ve muhabbeti de çok hoş bir büyüğümüzdü. Evini bulmakta biraz zorlandık. Ama gittiğimize de değdi.

Biraz sohbet ettik. Üçümüzde bekar olduğumuzdan, konu nasıl oldu bilmiyorum ama cinselliğe geldi. Sizlere bir güzellik yapayım dedi. Hemen Ebru adında bir kadını aradı. Bayanla daha sonradan bizlerde tanıştık. Birkaç isim daha söyledi. Onları toplayıp gel bana dedi. Telefonu kapadıktan sonra da Eskişehir escort bayanları bunlar. Seks konusunda ülkenin en iyileridir. Tescilli güzeller geldikleri zaman göreceksiniz dedi. Onlar gelene kadar hazırlanalım dedi. Sırayla banyoya girdik ve ortalığı biraz toparladık. Zil çaldığı zaman açıkçası bu kadar güzel kızların zili çalacağını düşünmemiştik. Kızlar içeriye geldikleri zaman hayatımda bu kadar güzel kızları görmemiştim. Abimizde nasıl beğendiniz mi dedi Üçü de birbirinden güzel olan bayanlar bizi eğlendirmek ve mutlu etmek için gelmişlerdi.

Aslında bizim planımız, birkaç saat görüşmek sonra yola koyulmaktı. Ama sırf bu kızlar için Eskişehir’e bile yerleşilirdi. Güzeller güzeli olan bu bayanlar seksiliği ile göz kamaştırıyor ve mutlu etme konusunda ise çok başarılıydı. Normalde bayanların sohbetine çok tanık olmadım ama bu kadar özel bir sohbeti de bayanlarla yaşadığım için aşırı mutlu olduk. Bayanlar zaten geç gelmişlerdi. Ve gerek sohbetimiz, gerek yaptıkları espriler, bizimle ilgilenmeleri çok etkiledi. Tabi ki kızlarla sabahladık. Gerçekten de abimizin kızlar gelmeden önce söylediği gibi harika zamanlar yaşadık. Mutlu olduk ve bu sayede Eskişehir’e uğramanın daha anlamlı olmasını sağladılar ve hala o günün etkisindeyiz.