İstanbul Bayan Tavsiyeleri ve Heyecanları

Bugün sizlerle hayatımızda büyük önem taşıyan seks hayatınızı biraz daha renklendirecek tüyolar vereceğim. Öncelikle seks küçümsenecek bir ilişki olmadığını aklınızdan çıkartmayın. her kişi için değerli bir durumdur mutluluğun doruklarını yaşayacağınız ve yaşayacağınız durum olan seks  karşılıklı olmalıdır yani karşınızda ki  kişinin de  aynı ilişkiye girmeyi istemesi  sorunsuz bir seks yaşamanızı sağlar aksi halde kadının pişmanlık hissetmesine sebep olacaksınızdır. Kadının hormonsal olarak da bu duruma  hazır olması çok önemlidir  bedensel gelişimini tamamlamış kadın zihinsel olarak da bu duruma hazır olmalıdır.

Tedirginlik hissi bayanın kasılmasına ve  seks esnasında penisi içinize alma konusunda problem yasacağınız için  karşınızdaki partneri de zorlamış olacaksınız ve acı çekecek sinizdir. Seks de önem taşıyan bir diğer konu ise  kondum kullanımıdır eğer cinsel ilişki yaşayacağınız kişiyi  tanımıyor ve bulaşıcı bir hastalığı olup olmadığını bilmiyorsanız mutlaka kondum kullanarak ilişki yaşamalısınız. Anal yolla yapacağınız seks de daha sonrasında kadının  anüs bölgesinde  zedelenmeler olacağı için bu yöntem kadının açı çekmesine neden olacaktır. Sadece anal ve vajinal seks haricinde  yapılan mutluluk verici cinsellik ilişkilerde  eşleri mutlu edecek  yöntemlerden birisidir tabi bu durumu eşlerin olumlu yönde onaylamasından sonra yapılması önerilir.

Çiftlerin birbirine dokunması  güzel sözler söylemişi güzel bir masaj yapılması sevişme seks öncesi büyük bir önem taşır  seks öncesi ilişkiye girecek kişilerin oldu bitiğe getirmeden  zamanı uzatması  sizleri doruklara çıkaracaktır. Çiftlerin birbirini soyunurken izlemesi  ve değişik figürlerde eşyalarını   çıkartması sekse olan isteği artıracaktır. Eşlerin seks esnasında tek bir pozisyon haricinde birden fazla pozisyon denenmesi ilişkinizi daha keyif verici bir hale getirecektir. Pozisyonlar esnasında sadece bir tarafın efor harcaması kısa  bir seks yaşamanıza sebep olacaktır bunun yerine pozisyonlarında  daha önce araştırılması ve uygulamanızı tavsiye ederiz.